• 1240 Park Avenue, NYC, USA 256323
  • Free Consult+ (007) 548 58 5400
  • Mon - Sat : 10:00AM - 7:00PM

Archive: 29.10.2020

Под Одессой собака нашла 50 кг кокаина

Во время проверки контейнера с бананами, который прибыл из Латинской Америки в порт «Южный», таможенники обнаружили 50 кг кокаина.

Как сообщили в пресс-службе ведомства, во время сканирования контейнера с грузом бананов таможенники обратили внимание на нетипичные плотности в конструкционных люках.

После демонтажа сервисных окон доступа к рефрижератору выяснилось, что в технических полостях находилось 45 пакетов общим весом брутто 50 кг 812 г.

Экспресс-тест подтвердил, что это кокаин. На наркотик также сработала служебная собака Боцман.

На теневом рынке стоимость изъятого кокаина составляет до $10 млн.

Через Одесу хотіли перевезти 750 кг «наркотиків ІДІЛу»

Служба безпеки України блокувала в Одесі транзит 750 кілограмів психотропної речовини каптагон.

Деталі: У службі розповіли, що каптагон відомий як «бойовий наркотик Ісламської держави».

На чорному ринку така кількість наркотику оцінюється у понад 30 мільйонів доларів.

Співробітники СБУ затримали фігурантів – двох мешканців Одеси і Львова: одного під час спроби вильоту із Одеси, другого ‒ за місцем проживання. Справу відкрито за статтею «Контрабанда наркотичних засобів», ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України.

Дослівно: «Вони (зловмисники – ред.) замовили психотроп в одній з країн Середземноморського басейну. Співробітники СБУ задокументували, що товар на початку вересня прибув до морського порту «Південний», де був прихований в контейнері із солодощами, та контролювали всі дії зловмисників.

Потім наркоділки перемістили вантаж у складське приміщення. Для переправлення каптагону до однієї з країн Перської затоки вони придбали партію кукурудзяного крохмалю, в який приховали пакунки з психотропом. Два контейнери з наркотиками зловмисники доставили до Одеського морського порту».

Головний підозрюваний Олександр Седлецкий — відомий одеський спортсмен.